Další Gears of War budou serióznější

27. březen 2012 10:38 / Maggot / Novinky / Diskuze (1)

Ať už tvoříte cokoliv, z poloviny je to vždy otázka inspirace, ať už se vám to líbí nebo ne. I Cliff Bleszinski, zástupce společnosti Epic Games a tvůrce oblíbené drsňácké série Gears of War, nyní promluvil o její budoucnosti a neváhal ji porovnávat s Batmanovskými filmy od různých režisérů.

"Pokud se dostaneme k tvorbě dalších Gears her, doufám že budeme moci opět zabrousit směrem k dialogům Christophera Nolana, spíše než Tima Burtona a Joela Schumachera." řekl při rozhovoru pro server IGN. Čímž ovšem jeho plány nekončí, pokud se tak opravdu stane a série dostane zelenou, Cliff by rád udělal Gears of War ještě serióznější značkou, ve které nejde jen o silné řeči a svaly."Ne vždycky jsem v Epicu vytvářel chlapácký hry. Původně jsme chtěli spíše něco jako Bratrstvo neohrožených a pojmout to ještě vážněji.", potvrzuje Cliff, který v té době ještě nevěděl, jak by to s týmem zvládl. Pravda, série Gears of War nikdy nebyla příliš filozofickým dílem, nic to nemění na tom, že si svou reputaci urvala zaslouženě.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 27. 3. 2012 v 14.17

Jestli tim serióznější myslej že místo aby brokovnice odhodila člověka 2 metry ho jenom zabije (jako ve skutečnosti) tak jsem pro. :-D

Nahlásit nevhodný obsah