Ostrov v Tropicu 4 čeká modernizace

16. leden 2012 10:16 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

I diktátoři musí jít s dobou, a tak čtvrtý díl povedené budovatelské strategie Tropico v březnu tohoto roku obohatí datadisk nazvaný Tropico 4: Modern Times. V něm se karibský ostrov přesune do 21. století, a to se vším, co k této hektické době patří. Vybrané budovy se tak v průběhu let dočkají modernizace. Připraveno je ale i 30 úplně nových staveb, jako jsou mrakodrapy, moderní obytné domy nebo biofarmy.

Tvůrci dále přichystali nové edikty, s nimiž můžete vládnout podle své gusta. Pokud chcete přitvrdit a přiblížit se k represivnějším režimům, není nic snadnějšího, než svým obyvatelům omezit přístup k internetu a začít je šikanovat policejními složkami. Jestliže se naopak hodláte vydat cestou vlídného vladaře, nepochybně uspořádáte festival lásky a podpoříte vesmírný program.

Novinky jsou určeny především pro připravovanou single-playerovou kampaň, která se skládá z 12 misí. V nich budete jako El Presidente čelit také mezinárodní problémům – světu totiž hrozí terorismus nebo ekonomická krize. Tropico 4: Modern Times vyjde v březnu pro PC i Xbox 360, cena byla stanovena na 20 dolarů a 1200 Microsoft bodů. Rozdíl v částce u obou platforem zatím vydavatelství Kalypso nekomentovalo. Přikládáme trailer:

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 16. 1. 2012 v 10.48

Teda mohli si v tom videu dát tu práci a aspoň to odpaliště dát někam mimo auta :D

Nahlásit nevhodný obsah