Armored Core V má datum vydání

12. leden 2012 19:14 / Erik Omar / Novinky / Diskuze (2)

Pokračování oblíbené série s mechy v hlavní roli Armored Core V má, doufejme, konečné datum vydání. Pro Evropu bylo určeno na den 23. března. Po sérii odkladů se tak konečně všichni fanoušci obrovských robotů dočkají. Titul samozřejmě vyjde pouze pro konzole, jmenovitě Xbox 360 a PS3.

"Tvůrci ze studia From Software považují Armored Core V za jistý reboot celé série (první díl vyšel pro PSone v roce 1997), který vynikne úplně jinou atmosférou. Vývojáři do hry hodlají vložit více obsahu než do předešlých dílů. Užijete si jej jak v offline režimu, tak v online kooperativním multiplayeru. V týmových bitvách (pět hráčů na každé straně, z toho čtyři roboti a jeden operátor rozdávající pokyny) si to rozdají o chloupek menší stroje než minule, hráči tak namísto hrubé síly budou muset zapojit více taktiky a lépe si všímat okolního terénu," tak jsem o hře psali v naší předešlé novince, kterou najdete v kompletní verzi zde.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 13. 1. 2012 v 03.50

:) No tak . Mechwarrior je daleko a tady bude síla v Online strategickém módu ..... i když mám radši staré Front Mission než jejich akční znovuzrození .
A jejtamto hra pro mne zůstává "Twisted metal" !

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 12. 1. 2012 v 22.52

PR kecy o serii, ktera snad ani zadnyho fanouska nema. Shitovejsi hru sem snad do bazaru nenesl. Od 5tky nic necekam, takze ani kupovat nebudu. Chvastani se o restartu miluju. Znamena to jen pripusteni, ze je to mrtva serie.

Nahlásit nevhodný obsah