Plán DLC pro CoD: Modern Warfare 3

11. leden 2012 13:16 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (1)

Ve tříminutovém video představují Robert Bowling a Mark Rubin z týmu Infinity Ward a Chacko Sonny z Beachhead Studia prémiový obsah, který budou dostávat předplatitelé služby Call of Duty Elite zdarma (DLC budou nejprve k dispozici pro hráče na Xboxu 360, s mírným zpožděním pak i pro ostatní platformy). Půjde o rovnou dvacítku DLC pro populární střílečku Call of Duty: Modern Warfare 3, která by měla být k mání i pro ty, kdo do CoD Elite investovat nechtějí, ale jaká bude jejich cena, není v tuto chvíli oznámeno.

Hlubšího představení se dočkaly první dvě DLC mapy, které přijdou na řadu v lednu. Jedna z nich nese název Piazza a odehrává se na prosluněném italském pobřeží. Druhá nese název Liberation a jejím dějištěm je Manhattan. Několik gameplay záběrů ilustruje přítomnost známých monumentů a také strategii, která bude zvýhodňovat snipery. Naopak Piazza je výrazně více vertikální a její zamotané bludiště uliček bude ideální pro hráče, kteří rádi bojují nablízko.

Video dále naznačuje možnosti, kterými se přídavný obsah pro MW3 může vydat – vedle multiplayerových map to mohou být přídavky pro Spec Ops mód, anebo rozšíření příběhové linie. Autoři deklarují také snahu dát prostor komunitě.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847545
M0rS4lis napsal 11. 1. 2012 v 14.36

S jídlem evidentně roste chuť, na BO vydělali nehorazné prachy i s těma "pár" DLCčkama. Místo toho aby tu hru vyladili, ať už po stránce výkonové, nebo po stránce vyvážení některých zbraní (primárně přesnost a recoil akimbo střelby), nebo konečně tvrdě zakročili proti cheaterům (nevím jak na konzolích, ale na PC to není žádný med ...), tak raděj budou chrlit tuny map, které stejně budou stát za tři věci. A pokud budeme mít štěstí tak se bude opakovat situace z MW2, kde vlastnictví DLC způsobovalo, že uchvátný IWNet nebyl schopen najít žádnou hru v rozumném čase, protože se primárně snažil najít další hráče s DLC.

Nahlásit nevhodný obsah