BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Archiv článků

31. srpen 2011 16:13 / Petr Strecker / Novinky / Diskuze (1)

Kvalitních hack'n'slash akcí není nikdy dost, o čemž se trh přesvědčil již mnohokrát. Po titulech jako God of War, či Devil May Cry budou hráči vždy prahnout, přesto nikdy není pozdě na změnu. Scénárista a režisér Ryuhei Kitamura má podobný názor... respektive měl jej již před 7 lety, když začal pracovat na filmu zvaném Versus, kde zombie nejsou tak úplně zombie a kde se peklo potkalo s Chuckem Norrisem. Nyní jsme v roce 2011, a jak se zdá, těšit se můžeme i na hru se značkou Versus.

Titul dohromady slepují Alchemic Productions, kteří pracovali na Jericho, či nejnovějším Alone in the Dark, tudíž mají v oboru odporností a temnoty určitou praxi. Věc se má tak, že je hlavní hrdina zkrátka postaven před vlny hladových zombie, které jsou unikátní hned v několika směrech - jsou rychlé, ovládají nadpřirozené bojové umění stejně jako vy a překypují dalšími silami, kterých byste se údajně měli bát.

Bojové scény jsou naprostým základem hry, jelikož se nám do ruky dostanou nejen klasické palné zbraně a armádní prototypy, ale k šíření klidu a míru stejnou měrou poslouží i kopance a pěsti. Dle vývojářů není problém narvat granát do úst nepřítele a posléze celou hlavu jedním kopem odeslat směrem do hloučku dalších nepřátel. Svěží dojem hře dodají i propracované, dynamicky se měnící lokace.

V jeden moment tedy zabíjíte zmutované mukly a o několik minut později mlátíte zombie bikery v ilegálním kasínu. Jako bychom byli uprostřed všeho dění... Pokud vám sedí manga stylizace, určitě vás potěší přítomnost Takashiho Okazaki coby hlavního designéra, který stvořil i Afro Samuraie. Vzhledem k okolnostem je velice pravděpodobné, že se hra kompletně odhalí v průběhu letošní Tokyo Game Show. V plánu je pro Xbox 360 a PlayStation 3, jak se tedy zdá, Kitamura se hodlá mezi smečku běsnících myší poslat mlsného kocoura.

Mortal Kombat kolekce v křečích

Mortal Kombat kolekce v křečích

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Online režim je zralý na fatality

Více zde Diskuze: 0
V Battlefield 3 civilistu nezastřelíte

V Battlefield 3 civilistu nezastřelíte

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Patrick Bach naráží na lidskou mentalitu

Více zde Diskuze: 12
Nový Deus Ex se dočká záhadného DLC
Xbox 360 také vstoupí do vod 3D

Xbox 360 také vstoupí do vod 3D

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Oficiálně pomocí další aktualizace

Více zde Diskuze: 0
Square ohlašuje své hry pro TGS 2011

Square ohlašuje své hry pro TGS 2011

31. srpen / Petr Strecker / Novinky

Final Fantasy X Modern Warfare 3

Více zde Diskuze: 0