COD: Elite má milion uživatelů

22. listopad 2011 16:48 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (0)

Důvod, proč Call of Duty: Modern Warfare 3 dostává vysoké hodnocení, je z větší části ukrytý v multiplayeru. Baví se u něj miliony hráčů napříč všemi platformami, a to je pro vývojáře, potažmo distributora hry to nejdůležitější. I to byl nakonec důvod, proč vznikla sociální síť Call of Duty: Elite.

I přes to, že se v podstatě ihned po spuštění objevily nejrůznější problémy, podařilo se vývojářům vše zažehnat a dnes se pochlubit ne nečekanými čísly. Bobby Kotick, CEO Activision Blizzard, potvrdil, že služba Elite překonala hranici 1 milionu předplatitelů za pouhých šest dní. V porovnání s Netflixem, Hulu Plus nebo Xbox Live to zvládl Elite přibližně o 350 dní rychleji, všem popisovaným službám totiž trvalo získat první milion celý dlouhý rok.

V Acti se ale nechtějí nechat těmito čísly nikterak pohltit a dál pilně pracují na tom, aby služba Elite fungovala bez problémů, lagů a dalších nepěkných záležitostí, na které si hráči oprávněně stěžují. Podle Koticka by mělo být vše v pořádku do začátku prosince.

Zdroj: Gamasutra

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!