Třetí Gears of War zřejmě v dubnu 2011

16. březen 2010 18:40 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (1)

Třetí díl série Gears of War jednoho dne zkrátka musel přijít. A i přesto, že jsme vás dnes informovali o tom, že Epic letos nehodlá vydat žádnou hru, tak to samozřejmě neznamená, že na žádné hře nebude pracovat. A tím titulem, který by měl být jednak odhalen skrz trailer, kterého bychom se měli dočkat už příští měsíc a jednak v rámci velké představovačky na letošní E3, jsou právě Gears of War 3. S touto informací přišel renomovaný server časopisu Edge, který zase vychází z "důvěryhodného amerického zdroje", podle nějž bychom se hry samotné měli dočkat v dubnu příštího roku. Proč až tak pozdě, když hra by prý mohla být dokončena ještě letos?

Důvodem je marketingová politika Microsoftu. Pro letošní rok totiž firma z Redmondu chystá hned dvě obří marketingové kampaně, kterými hodlá podpořit prodeje Halo: Reach a chystané pohybové technologie Natal. Navíc právě Gears of War 3 se mu hodí do krámu v té souvislosti, že by měli soupeřit s třetím dílem Killzone, jehož příchod se rovněž očekává někdy v průběhu prvního, druhého čtvrtletí příštího roku. Všechno je tedy dopředu nalajnované a my můžeme jenom vyhlížet osmý duben, kdy by se tyto prozatimní spekulace měly potvrdit vydáním onoho zmiňovaného prvního traileru.

Zdroj: 1UP, Edge Online

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 17. 3. 2010 v 10.35

"Důvodem je marketingová politika Microsoftu. "
to je vec, kterou zrejme MS vubec nema, protoze jinak by na vanoce 2009 vysla aspon jedna exclusivni hra a ne ze vsechno vyjde na ps3 a xbox utre hubu. Sem totalne zklamanej. MassEffekt2 kterej vyjde 2-3 mesice po vanocich, to je slabota.

Nahlásit nevhodný obsah