Epic na letošní rok nechystá žádnou hru

16. březen 2010 13:37 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (2)

Možná jste si, stejně jako my, mysleli, že Epic pro letošek chystá nabušený line-up, kterému bude dominovat vedle třetího dílu série Gears of War i nový Unreal. Jenže chyba lávky. Mark Rein v rozhovoru pro server CVG totiž prohlásil, že jeho firma nehodlá letos vydat vůbec žádné tituly. Naopak se chce mnohem více soustředit na podporu vývojářů, kteří si licencovali jejich Unreal Engine. "Nechystáme nic na letošní rok, místo toho se hodláme věnovat našim zákazníkům, tedy firmám. Doposavaď jsme tu měli Mass Effect 2, BioShock 2 a nesmíme zapomínat ani na GOTY verzi Batman: Arkham Asylum, které vyjde s podporou 3D zobrazení."

Ale ačkoliv Epic na letošek nic nechystá, prý bychom měli obrátit své zraky vstříc výstavě E3. Na ní by totiž mělo být odhaleno něco skutečně velkého a podle toho, jak o oné hře Mark Rein mluvil by se dokonce ani nemuselo jednat o pokračování nějaké zavedené série. To by sice bylo fajn, ale vzpomeňte si na loňský rok. Přesně takovou rétoriku jsme totiž před rokem slyšeli rovněž a nakonec se z toho vyklubal sice skvělý, ale přesto nikterak ohromující Shadow Complex. Letos doufáme v něco víc.

Zdroj: CVG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14071876
MoravaGeorge napsal 17. 3. 2010 v 09.43

Pariah 2, by nebyla od věci, 1 jsem si fakt vychutnal.

Nahlásit nevhodný obsah

2751566
mr.jim napsal 16. 3. 2010 v 16.16

Nevím jak vy ale já to vidím tak že Epic usilovně vyvíjí nový engine. Nasvědčuje tomu jak kdysi objevená čtyřka na stránkách Epicu tak uvolnění Unreal 3 enginu. Ono přece jen U3 engine už stárne (ale má stále skvělou grafiku a "nízké" nároky).

Nahlásit nevhodný obsah