Film podle akční adventury Darksiders?

6. leden 2010 07:00 / Erik Omar / Novinky / Diskuze (1)
Filmové adaptace herních pecek si v historii filmografie moc dobrou pověst nevydobyly. Z části za to může špatná konstelace hvězd, ale lví podíl na onom faktu nese samozřejmě i nesmrtelný Uwe Boll- režisér, který již dokázal zmršit nespočet dobrých a filmově potentních her.

Tento rok by se však mělo - s příchodem adaptace Prince z Persie - vše změnit a právě úspěch či neúspěch rozhodne o osudu dalších podobných projektů. Jedním z nich by tak mohl být i biják dle akční adventury Darksiders. Kreativní ředitel Joe Madureira se totiž v jednom telefonickém rozhovoru nechal slyšet, že vydavatel THQ momentálně intenzivně jedná o možnostech rozšíření značky do dalších medií a samozřejmě největším úspěchem by bylo stříbrné plátno.

„Zájem ze strany Hollywoodu by byl,“ naznačil Madureira, který vzápětí dodal, že se v kuloárech mluví i o komixové sérii.

Inu, takové velkolepé temné dobrodružství jednoho z jezdců apokalypsy by nemuselo být vůbec špatné. Teď jen najít slušného režiséra (obloukem se vyhnout německé lavičce) a obstarat odpovídající rozpočet. Naše žhavé tipy jsou: Len Wiseman, Gore Verbinski a nebo vysněný James Cameron, který momentálně odpočívá po šmoulím dobrodružství.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20808822
collector124 napsal 6. 1. 2010 v 09.04

dúfam že z toho spravia nejaké cgi, inak ten film bude vyzerať ako Sky Captain and the World of Tomorrow (česky Svět Zítřka) :(

Nahlásit nevhodný obsah