Navzájem kompatibilní achievementy v GoW

28. červenec 2008 12:28 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Cliffy B o svém dítěti, Geras of War, mluví bez obalu a když je při chuti, nezdráhá se přihodit něco, co jsme dosud neslyšeli / nečetli. Na Comic Conu oznámil v souvislosti s pokračováním série dvě novinky. První z nich je spolupráce se Stevem Jablonskym, který se postará o doprovodnou hudbu, jak už se stalo například ve filmech Transformers, nebo Texaský masakr motorovou pilou. Na finální podobě soundtracku pracuje Skywalker Studios a pokud znáte práci tohoto skladatele, určitě víte, jak silný zážitek můžeme očekávat. Mnohem zajímavější zprávy se ale točí kolem achievementů, které budou podle Cliffyho provázané spolu s prvním dílem. Ve zkratce to znamená, že pokud se vám podaří dosáhnout určitého cíle v původní hře, odemknete si bonusový obsah ve druhém díle. Nebudeme snad příliš spoilovat, když vyjmenujeme trojici již známých achievementů:

- Dokončení Aktu 1 v Gears of War odemkne hratelnou postavu Anthonyho Carminea v Gears of War 2
- Nalezení 10 COG přívěšků odemkne hratelnou postavu Minh Young Kima v Gears of War 2
- Zabití Raama odemkne jeho hratelnou postavu v Gears of War 2

Na druhou stranu Bleszinski neprozradil více, ani neurčil, zda budeme muset achievementy plnit v single, či multiplayeru. Ať tak nebo tak, Gears of War 2 už pomalu klepe na dveře a podle všeho půjde o další porci očekávané macho-bruto zábavy, jako v případě jedničky.

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1329923
Ulrik_ napsal 28. 7. 2008 v 13.20

Souhlasím. Jablonsky není špatný, ale přijde mi ze současné OST špičky až moc nevyhraněný a občas propadá tendenci "nevýrazně fidlat na pozadí":) Riepl sice vykrádá Poledourise, ale dělá to skvěle a GoW soundtrack skutečně stojí za to.

Nahlásit nevhodný obsah

9235611
xMort napsal 28. 7. 2008 v 12.49

Jablonsky není zlý, ale měli nechat původního Kevina Riepla. OST původního GoW je super..

Nahlásit nevhodný obsah