Novinky ohledně Gears of War 2 multiplayeru

27. květen 2008 13:59 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (6)

V anglické verzi X360 magazínu se objevily hodně zajímavé informace ohledně multiplayeru v připravované hře Gears of War 2. Tou největší změnou je rozšíření počtu hráčů. Zatímco v jedničce mohli proti sobě hrát dva týmy, oba složené ze čtyř hráčů, nyní může být na každé straně pět bojovníků. Vytváření jednotlivých "zápasů" pak bylo zjednodušeno na úroveň Halo 3 (což je super!).

Teď se mrkneme na jednotlivé módy. Guardian bude upravenou verzi původního módu Assassination, v němž musíte zabít vůdce nepřátelského týmu. Ostatní hráči se budou moci libovolně respawnovat dokud bude vůdce naživu. Dalším módem bude Wingman, kdy dva hráči budou ovládat jednu postavu a budou se snažit zastřelit až další čtyři. Meatflag vám připomene už názvem Capture the Flag a máte samozřejmě pravdu. Vlajka však bude počítačem ovládaná postava, která se bude samovolně pohybovat po mapě a zabije každého, kdo se přiblíží...pokud ji nezabijete dřív. Celkem se budete moci vyřádit na dvanácti mapách, přičemž zatím byly představeny tři. Z nich byla rozhodne nejzajímavější "Security", kde se nacházely lasery a spousta balkónů. Co se také dočkalo rozšíření jsou fatality, neboli usmrcovací techniky. Opět nejzajímavěji vypadá tlačítko A, díky němuž použijete mrtvolu nepřítele jako štít, a i když po tu dobu budete moci střílet jen z pistolky, určitě bude zajímavé sledovat, jak se nepřátelské tělo drolí na kousky masa a vy se stávate zranitelnějšími.

Na závěr jsme si nechali zbraně. První je Scorcher, což je vlastně plamenomet. Další je Medusa, což je pistol, kterou používají Locusti, jež dovede vypálit i šest nábojů zároveň. Duely s motorovkami bude rozhodovat váš palec, který bude co nejrychleji mačkat tlačítko B. Pokud budete rychlejší, než protivník, dočkáte se krvavé řeznické animace. A na závěr, pokud se těšíte, že v Gears of War 2 multiplayeru budou "skilly" podobné těm v Call of Duty 4, budete zklamáni. Nic takového se nepřipravuje.

Zdroj: Videogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6221917
Halemme napsal 27. 5. 2008 v 20.01

Lykantrop-one je hlupak a dava to najevo.
>>Mozna ze kdyz budu komunikovat tvym jazykem tak s tebou bude debata? Nevim, ale zkusim to...<<

Nahlásit nevhodný obsah

6221917
Halemme napsal 27. 5. 2008 v 19.59

Neboj ja moc dobre znam vyhody hry male skupiny hracu. Dlouho jsem hraval dokonce 1vs1 v cod a jak se hraje GeoW si dokazu bez problemu predstavit. Hral jsem to...
Bude lepsi kdyz formuluju otazku jinak aby jsi ji pochopil ty i ostatni: Kde jsou nejake exkluzivni hry ktere by ukazaly silu live sluzby? Je prece zpoplatnena musi byt lepsi.. To MS zaklada zpoplatneni live na tom ze jde ve hre posilat zpravy? To bude na PS3 12.6 taky... Za co se vlastne plati live? Zadne poradne online hry nevidim...

Nahlásit nevhodný obsah

20812087
Lykantrop napsal 27. 5. 2008 v 18.46

Otacon je blb a jeste se tim chlubi.
Over.

Nahlásit nevhodný obsah

8795936
NinJuice napsal 27. 5. 2008 v 18.10

Tohle je hovadina Otacone, to je jako bys říkal "Čím víc proužků, tím víc Adidas"
Šluší XD

Nahlásit nevhodný obsah

18401114
Vlad16 napsal 27. 5. 2008 v 17.22

to je k placi...to je jako kdyby si rekl "Mortal Kombat je o nicem, bojujou tam jeden na jednoho! Ja chci aby proti sobe slo 60 lidi naraz..." GoW je uplne jinej styl hrani nez jakakoliv jina strilecka. V jednicce byli 4 na 4 protoze to nejlip vyhovuje stylu hry. Melo to dokonalou atmosferu a hratelnost.

Nahlásit nevhodný obsah

6221917
Halemme napsal 27. 5. 2008 v 16.32

10 hracu online, to je vysmech.. Halo3 16 hracu online... To je ten slavny neprekonatelny zpoplatneny live? Kde je neco co by se vyrovnalo multiplayeru ve warhawku? Kde je nejaka exkluzivita ktera ma 40 (60) lidi v jedne hre jako v res 1/2??

Nahlásit nevhodný obsah