Informace ohledně Gears of War 2

8. duben 2008 18:13 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (4)

Časopis Game Informer odhalil spoustu nových informací ohledně připravovaných Gears of War 2, hlavně o multiplayeru. Ten bude obsahovat širokou škálu nových módu, včetně rozšířeného co-opu. Multiplayer bude také náležitě využívat možností Unreal Enginu 3, který bude moci zobrazit velké počty Locustů na scéně. Ti se navíc budou moci hýbat každý individuálně, žádné kolektivní myšlení - pěkné každý za sebe. Cliffy B. říká, že designují příšery, vedle kterých Brumak bude vypadat jako malá panda, proti níž se budete moci postavit v COG Centaur Tanku (monster truck + tank).

Pokud navíc máte kamaráda, který si bude chtít zahrát GoW 2 v co-opu s vámi a vy o něm víte, že mu to moc nejde, budete mu moci nastavit nízkou obtížnost a sami si nastavit godlike-obtížnost. Pokud vám vadily předělové scény v jedničce, které vás odvracely od akce, určitě uvítáte akční dialogy, při kterých kamera najíždí na obličeje postav/poletuje kolem nich. Navíc můžete zmáčknout tlačítko "SHUT UP" a vrátit se zpátky do akce. Autoři si jsou navíc vědomi, že kritika hráčů u prvního dílu byla mimo jiné cílena na absenci nějakého promyšleného příběhu. A tak najali spisovatele Joshua Ortegu, který pracuje na příběhu pod heslem: "Sázky stoupají, tohle je pro lidstvo poslední šance. Vše je v ohrožení, nic není bezpečné." Tomu říkáme totálně promyšlený příběh!

Zdroj: Max Console

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9733806
Killhim napsal 31. 5. 2008 v 17.47

Už Gears of War byla pařba jak sviňa..Už se těšim na dvojku, jen doufám že to vijde i na PC..

Nahlásit nevhodný obsah

18401114
Vlad16 napsal 8. 4. 2008 v 20.59

lol tomu říkám promyšlenej příběh :). Náhodou mě se ten v jedničce líbil, mělo to atmosféru a styl - nikdo si na nic nehrál, bylo to kruté, zajímavé, dehberoucí zpracování. Byl bych rád kdyby na příběhu a stylu vyprávění moc neměnili, odvádělo by to od akce a jenom proboha ne žádné americké patosy. To by byl konec.

Nahlásit nevhodný obsah

423773
Tin napsal 8. 4. 2008 v 19.17

Ehm no tím se teda pochlapili kluci ušatý.
Joshua Orteg, je nějaký pisálek co dělá komiksy a pomohl sepsat scénář k nějaké komedii: Loves Martha
no už popis toho filmu stojí za to :-)
http://www.imdb.com/title/tt0951345/
třeba ze hry nakonec bude docela fajn komedie :-D

Nahlásit nevhodný obsah

2236623
Savage napsal 8. 4. 2008 v 18.32

Tak na ten příběh jsem teda zvědavej :).

Nahlásit nevhodný obsah