Nečekané detaily z GTA IV

16. říjen 2007 13:00 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Pomalu se stává pravidlem, že informace, řekněme, trochu podstatnějšího rázu, se dozvídají fanoušci na akcích, které nejsou sledovány herním světem až tak detailně. Řeč je o PlayStation Holiday Preview Event, který proběhl před několika dny v kanadském Torontu a mezi zúčastněnými se objevili také vývojáři z Rockstar. Ačkoli oficiálně na předváděčce hra Grand Theft Auto IV chyběla, nikdo si nenechal ujít příležitost, vyšťourat z vývojářů nějakou tu informaci.

Jeden z pracovníku Rockstar se nechal slyšet, že v současnosti je celý tým zaměstnaný testováním nejrůznějších úseků hry a navíc se uvažuje o tom, zda nenechat hned od začátku přístupnou celou mapu. Na druhou stranu se ale musí počítat s možná negativním ohlasem fanoušků, neboť postupné odemykání měst je doménou celé série. Druhá informace je ta podstatnější a týká se multiplayeru, jež by měl být přístupný hned v několika (zřejmě 4) módech a zahrát by si mohlo až 16 hráčů najednou. V případě konzolí by tak šlo o důležitou novinku, v případě potencionální PC verze už jásat tolik nemusíme, neboť (nejen) díky modařské scéně měli hráči možnost zahrát si GTA online již v minulosti.

Zprávu je však nutno brát s jistou rezervou, neboť oficiální telefonát do Rockstar skutečnost nepotvrdil, ovšem ani nevyvrátil. Ať tak, či tak, jasno budeme mít už v první polovině příštího roku, kdy GTA IV slavnostně dopadne na pulty.

 

Zdroj: GamerNode

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
5900565
Vojtzech napsal 17. 10. 2007 v 17.37

snad jo. Určitě je to jen reklamní tah. K PC verzi se nevyjádřej, všichni fandové hromadně nakoupěj next-gen konzole. A potom to na PC stejně vydaj :)

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 16. 10. 2007 v 21.58

nevěřím, že by se GTA4 neobjevilo na PC, protože prachy jsou prachy a je to jedna z oblíbených sérií i tam, vše je jen o počáteční exkluzivitě a nejpozději v roce 2009 to bude i pro PC ;)

Nahlásit nevhodný obsah