Take 2 ruší projekty i kancelář v New Yorku

14. červen 2007 17:26 / sleepless. / Novinky / Diskuze (1)

V návaznosti na zveřejnění hospodářských výsledků za druhý kvartál účetního roku a s tím spojené oznámení radikálního restrukturalizačního plánu vyšlo najevo, že společnost Take 2 hodlá uzavřít své kanceláře v New Yorku. Podle PR zaměstnance Take 2 Edda Nebba budou newyorské kanceláře Take 2/2K Games uzavřeny kvůli konsolidaci většiny firemních operací na západní pobřeží spojených států.

Nebb bohužel neprozradil, kolik zaměstnanců 2K Games z New Yorku kvůli tomu dostane padáka, poněvadž prý ještě není jasné, koho to postihne a na jakých pozicích. Místo toho Nebb poznamenal, že cílem restrukturalizace a reorganizace Take 2/2K Games není pouze snížení nákladů, ale i soustředění se na opravdu důležité činnosti, což je v tomto případě tvorba a vydávání co nejúspěšnějších her.

No a v rámci této snahy prý došlo i ke zrušení hned několika blíže nespecifikovaných projektů. Není však mezi nimi žádný z titulů, které už byly představeny. Jak totiž Nebb dodává, tak šlo o projekty v rané fázi vývoje, které by se stejně na trhu objevily nejdříve až v příštím roce. Rozhodně prý nešlo o žádné větší tituly typu LA Noire a Beaterator.

Zdroj: GamesIndustry.biz

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4830019
RaptorM60 napsal 14. 6. 2007 v 20.59

Proboha snad ne něco od IS.

Nahlásit nevhodný obsah