NPC v titulech od Rockstaru zachvátí euphoria

28. únor 2007 10:08 / sleepless. / Novinky / Diskuze (1)

Sada next-gen her od společnosti Rockstar Games, kterou pravděpodobně odstartuje letos na podzim Grand Theft Auto IV, bude využívat euphoria engine od společnost NaturalMotion (stejná technologie, která je použita v titulu Star Wars: The Force Unleashed od Lucas Arts). S tímto oznámením včera vyrukovaly společnosti Rockstar Games a NaturalMotion, které dodaly, že implementace euphoria enginu do technologie Rockstar Games už je v pokročilém stádiu a aktuální oznámení přichází po několika měsících velmi úzké spolupráce.

Euphoria engine se v next-gen titulech od Rockstar Games postará o realistickou simulaci lidského těla, respektive jeho motorického nervového systému a výsledkem toho by měly být plně interaktivní NPC postavy, které se budou v každé situaci chovat a pohybovat jinak v závislosti na daných okolnostech. Díky euphoria technologii se tak (dle tvrzení spol. NaturalMotion) hry mohou konečně posunout do stádia, kdy hráčům nabídnou zcela jiný – skutečnost připomínající – herní zážitek, což při použití předpřipravených animací nebylo možné.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9792875
Nastvany_Cernobyl napsal 28. 2. 2007 v 19.18

Ja celkem dlabu na to, jestli se typek po srazeni autem slozi podle scriptu, nebo podle euphorie, KDYZ ZA 10 VTERIN ZMIZI.

Nahlásit nevhodný obsah