Tecmo oznamuje Dead or Alive 5

20. listopad 2006 13:37 / sleepless. / Novinky / Diskuze (2)

Společnost Tecme se naší novinkovou sekcí naposledy mihla, když vyšlo najevo, že se otočila zády k jedné ze svých zaměstnankyň, kterou podle všeho obtěžoval excentrický šéf Team Ninja Tomonobu Itagaki. Dnes se naštěstí nebudeme ani o Itagakim ani o Tecmu bavit v souvislosti s výše uvedeným obtěžováním, ale v souvislosti s dalším titulem v sérii Dead or Alive.

Tomonobu Itagaki totiž u příležitosti 10. narozenin DoA série oznámil na tiskové konferenci v Tokiu bojovku Dead or Alive 5. Žádné konkrétní informace o hře však Itagaki neprozradil (možná se rozpustily ve flašce Jacka Danielse, což je Itagakiho oblíbené pití). Prozradil jen to, že už nosí v hlavě fragmenty základního konceptu a nahlas zapřemýšlel o tom, že DoA5 nebude obsahovat mód Tag Team Battle. Zatím neznáme ani platformu, potažmo platformy, na nichž se DoA v blíže neurčeném termínu objeví, ale dá se čekat, že půjde (stejně jako v případě DoA4) o Xbox 360 exkluzivní titul. Itagaki je totiž znám svojí náklonností k Microsoftu a jeho rok staré konzoli.

Zdroj: Gamefront

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6138080
ssxtricky napsal 2. 3. 2007 v 17.59

Asi jediná hra, kterou Xboxu fakt závidím, naposledy jsem hrál DOA2 a celkem slušná věc... Itagaki holt miluje Billa Gatese, tak ať si to nechá ^_^

Nahlásit nevhodný obsah

5671907
Istary napsal 20. 11. 2006 v 14.56

Tak na to se tesim :)

Nahlásit nevhodný obsah