Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Iron Phoenix na Hrej.cz

Nové in-game video z multiplayer bojovky Iron Phoenix pro Xbox

Společnost Sammy Studios vydala nové in-game video z primárně multiplayer akční bojovky Iron Phoenix, která majitelům Xboxu nabídne adrenalinové souboje v rozlehlých arénách, spoustu silných zbraní, metalový soundtrack a více než slušné zpracování. Nové video je dlouhé 1 minutu 18 sekund a za doprovodu hutné metalové hudby nabízí pohled na sled záběrů přímo ze hry, kde se to jen hemží speciálními efekty, mocnými kombo údery a skřeky právě porcovaných protivníků, či protivnic. Iron Phoenix je primárně multiplayer titul, který nabídne podporu Xbox Live 3.0 a hlavně nabídne až 16 hráčům možnost bojovat o získání částí Iron Phoenix v jedné aréně. A to bez jakéhokoli zpomalení, či kompromisů v technickém zpracování.

20. 1. 2005 v 14.13 Platforma: Xbox Popularita: 9 Velikost: 24.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové screeny a in-game video z multiplayer Xbox bojovky Iron Phoenix

Kdysi dávno dopadl na Zemi meteor, z něhož bylo ukováno několik odlišných zbraní nepředstavitelné moci a síly, které se snaží získat 16 nejodvážnějších a nejnebezpečnějších bojovníků z celého světa. Zbraní však není 16, ale pouze 9 a vlastnit je může pouze jeden bojovník. Proto byl uspořádán turnaj nazvaný Iron Phoenix, který rozhodne o tom, kdo zbraně získá a tím i obrovskou moc vhodnou například k ovládnutí světa. Iron Phoenix je také název primárně multiplayer mlátičky a sekačky pro konzoli Xbox. Hra nabízí nejenom multiplayer hned v několika módech, ale i singleplayer kampaň. Ta však slouží pouze jako tutoriál, kde se hráč utkává s počítačem řízenými nepřáteli, jejichž schopnosti se nikdy nemohou rovnat schopnostem živých protivníků. Nové screeny najdete v naší galerii a 1 minutu 17 sekund dlouhé video stahujte odsud. Jde o efektní trailer, který za doprovodu metalové hudby nabízí sérii ukázek ze hry, jež představují celou řadu kombo úderů a spoustu atraktivních speciálních grafických efektů.

31. 10. 2004 v 09.50 Platforma: Xbox Popularita: 10 Velikost: 20.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Adrenalinové promo video z multiplayer bojovky Iron Phoenix pro Xbox

Společnost Sammy Studios vydala nové promo video z multiplayer bojovky pro Xbox Iron Phoenix. Speciálními efekty doslova přecpané video nabízí dramatický sestřih záběrů ze hry, které vyzdvihují hlavní prvky hry a to vše za doprovodu gradujícího hudebního doprovodu. Hlavním herním módem v Iron Phoenix je multiplayer až pro 16 hráčů, kteří se mohou v několika MP módech utkat v celé řadě speciálně navržených arén. Souboje probíhají za použití účinných zbraní, s nimiž je možné provádět celou řadu speciálních kombo manévrů. Nechybí však ani možnost boje beze zbraně ve stylu Wire-Fu (bojové umění známé například z filmové série Matrix). Vedle robustního multiplayer je k dispozici i singleplayer kampaň, která v případě tohoto titulu funguje jako tutoriál. Hráč si v singleplayeru vybírá jednu postavu ze 16 a jeho cílem je porážka všech ostatních v boji o získání 9 ultimátních zbraní.

20. 10. 2004 v 16.10 Platforma: Xbox Popularita: 13 Velikost: 7.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout