Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Chronicles of Riddick na Hrej.cz

The Chronicles of Riddick: EfBB - Developer's Cut - EU patch v1.1

Patch v1.1 pro EU verzi 3D akce The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut, který řeší problémy s novými gr. kartami od Nvidie, upravuje modely postav i objektů a přidává podporu gamepadů. This update resolves some problems for newer Nvidia video cards, updates some model assets, and allows the use of gamepads. This patch is recommended for all users.

16. 6. 2005 v 08.11 Platforma: Xbox Popularita: 2045 Velikost: 24 MB Typ: Update

Stáhnout

The Chronicles of Riddick: EfBB - Developer's Cut - US patch v1.1

Tvůrci z týmu Starbreeze vydali patch v1.1 pro sci-fi 3D akci The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut. Konkrétní informace o tom co patch opravuje však nejsou k dispozici.

14. 5. 2005 v 09.46 Platforma: Xbox Popularita: 1026 Velikost: 25.9 MB Typ: Update

Stáhnout

The Chronicles of Riddick: EfBB - Developer's Cut - SSE patch

Drobný patch, který umožňuje instalaci The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut i na PC s procesory, které nepodporují SSE instrukce. Retail SSE Install patch This patch will make it possible to install The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay on a computer with a processor lacking SSE support. Make sure that you have the game install disc inserted in your CD or DVD drive.

14. 5. 2005 v 09.43 Platforma: Xbox Popularita: 911 Velikost: 2.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Hratelné demo 3D akce Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay

Společnost VU Games vydala hratelnou demoverzi 3D akce The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut od Starbreeze Studios, která se na trhu objevila koncem roku 2004 a díky svým kvalitám způsobila v žánru FSP slušnou vichřici. Demoverze nabízí možnost absolvovat poměrně krátký tutoriál a po něm vyzkoušet jednu kompletní misi, která se jmenuje The Mainframe. Jen pro úplnost je třeba uvést, že 3D akce The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut je vylepšenou verzí stejnojmenného titulu z konzole Xbox. Jedná se o titul, jehož děj doplňuje děj filmový a jeho hlavním hrdinou je (stejně jako ve filmu) Vin Diesel v roli Riddicka. Vin Diesel se také prostřednictvím své vlastní produkční společnosti podílel na vývoji hry a na výsledku je to znát. Proto, pokud někdo této 3D akci doposud odolával, měl by si zcela jistě alespoň vyzkoušet tuto hratelnou demoverzi, aby zjistil o jak skvělý zážitek se okrádal.

21. 3. 2005 v 22.48 Platforma: Xbox Popularita: 984 Velikost: 209.5 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Promo video z PC verze skvělé sci-fi 3D akce Chronicles of Riddick

Společnost Vivendi Universal Games (Sierra) a švédský tvůrčí tým Starbreeze vydali promo video z The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut, což je PC verze skvělé příběhové 3D akce, jež vyšla v létě 2004 na konzoli Xbox. Video je dlouhé 2 minuty 14 sekund a nabízí ukázky z příběhových sekvencí presentovaných v enginu hry i přímo ze hry, respektive z různých částí hry. PC verze bude oproti verzi Xboxové vylepšena hned v několika oblastech. Na prvním místě je samozřejmě technické zpracování. Tím je myšlena zejména grafika, která bude na PC detailnější a celkový vzhled bude vyšperkován řadou speciálních efektů, které už by Xbox zkrátka nezvládl. Co se týče obsahu, nabídne PC verze dvě nové lokace plné adrenalinové akce, nové druhy nepřátel včetně obrněných spoluvězňů a v neposlední bude v PC verzi i komentář tvůrců dotýkající se mnoha zajímavých témat z vývoje hry.

4. 12. 2004 v 10.50 Platforma: Xbox Popularita: 279 Velikost: 14.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout